Blake Lively
Blake-Tr Ailesine katılmak ister misin?
İstemelisin!
Daha fazla yararlanmak için ,

ÜYE OLUNUZ!

"Marsis" Grubunun İlk Albümü Yayınlandı... C63c26538030cd55131101d72903e622
Blake Lively
Blake-Tr Ailesine katılmak ister misin?
İstemelisin!
Daha fazla yararlanmak için ,

ÜYE OLUNUZ!

"Marsis" Grubunun İlk Albümü Yayınlandı... C63c26538030cd55131101d72903e622
Blake Lively
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Blake Lively

Blake-TR FC ' ye hoşgeldin!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Ben Ben Ben xP
"Marsis" Grubunun İlk Albümü Yayınlandı... Icon_minitimeCuma Ocak 20, 2012 10:25 pm tarafından Deserted

» SheLby. Arts ''
"Marsis" Grubunun İlk Albümü Yayınlandı... Icon_minitimePtsi Eyl. 07, 2009 1:26 pm tarafından Becky.

» Gözünüzü kapatıp kLavyeye 3 kere basın bakaLım ne çıkıcak?
"Marsis" Grubunun İlk Albümü Yayınlandı... Icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 1:16 pm tarafından blueshine

» Limp Bizkit
"Marsis" Grubunun İlk Albümü Yayınlandı... Icon_minitimeCuma Ağus. 28, 2009 10:30 pm tarafından jenny''

» Design By Victory
"Marsis" Grubunun İlk Albümü Yayınlandı... Icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 11:59 am tarafından Becky.

» Üsttekinin Avatarına puan ver.
"Marsis" Grubunun İlk Albümü Yayınlandı... Icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 11:25 am tarafından Becky.

En iyi yollayıcılar
İntrusion
"Marsis" Grubunun İlk Albümü Yayınlandı... Bar_left"Marsis" Grubunun İlk Albümü Yayınlandı... Bar"Marsis" Grubunun İlk Albümü Yayınlandı... Bar_right 
Depeche
"Marsis" Grubunun İlk Albümü Yayınlandı... Bar_left"Marsis" Grubunun İlk Albümü Yayınlandı... Bar"Marsis" Grubunun İlk Albümü Yayınlandı... Bar_right 
Deserted
diSpLєaSєd_dєωiL
womboo
gothic_girl
blueshine
jenny''
Decode
Victory
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Kimler hatta?
Toplam 4 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 4 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 75 kişi Paz Ağus. 28, 2016 9:30 am tarihinde online oldu.
Forum
Ortaklar
bedava forum

"Marsis" Grubunun İlk Albümü Yayınlandı...

YazarMesaj
İntrusion
Süper Moderaör
Süper Moderaör
İntrusion

"Marsis" Grubunun İlk Albümü Yayınlandı... Empty
MesajKonu: "Marsis" Grubunun İlk Albümü Yayınlandı...   "Marsis" Grubunun İlk Albümü Yayınlandı... Icon_minitimePaz Ağus. 16, 2009 3:05 pm

Bu zamana kadar birçok etkinlikte yer alan birçoğumuzun ismini duyduğu, Karadeniz ezgileri ile rock sound’u kurgusunu çok güzel bir şekilde harmanlayan ve şarkılarında işleyen "Marsis" grubu Kalan Müzik etiketi ile piyasaya sürülen albümleri ile bizlerle buluştu.

Marsis, 2006 yılında Korhan Özyıldız ve Ceyhun Demir tarafından İstanbul’da kuruldu. Adını Kaçkar Dağları’nın endamlı bir zirvesi olan Marsis’den aldı. Bir sene sonra Nisan ayında diğer üyelerininin de katılımıyla 7 kişiden oluşan kadrosuyla, Çernobil faciasının yıldönümü nedeniyle Kadıköy Meydanı’nda düzenlenen etkinlikte ilk ciddi konserini verdi. Marsis grubu özellikle sahne performanslarıyla dikkat çekmektedir.

-Grup ile aynı adı taşıyan albümün içeriği ;

1- Siya
2- Kapıya Sandaliye
3- Deda
4- Oropa
5- Marsis Dağı
6- Dereler
7- Bu Dünya Bir Pencere
8- Barkişlerundan Belli
9- Gyuliçkimi
10- Kolbastı
11- Sevdali
12- Hopa Hemşin (Enstrumantal)

"Marsis" Grubunun İlk Albümü Yayınlandı...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dolunay’ın "Burada Gelenek Yok" İsimli Albümünün Tanıtım Konseri
» Efsane Türkiye’de.. "Deep Purple"
» Robert:"Şöhret Hayatımı Mahvediyor"
» Green Day ve Son Albümü American Idiot
» R.Patz "Sevişmekten Utanıyorum."