Blake Lively
Blake-Tr Ailesine katılmak ister misin?
İstemelisin!
Daha fazla yararlanmak için ,

ÜYE OLUNUZ!

Bahadır Akkuzu Hayatını Kaybetti C63c26538030cd55131101d72903e622
Blake Lively
Blake-Tr Ailesine katılmak ister misin?
İstemelisin!
Daha fazla yararlanmak için ,

ÜYE OLUNUZ!

Bahadır Akkuzu Hayatını Kaybetti C63c26538030cd55131101d72903e622
Blake Lively
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Blake Lively

Blake-TR FC ' ye hoşgeldin!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Ben Ben Ben xP
Bahadır Akkuzu Hayatını Kaybetti Icon_minitimeCuma Ocak 20, 2012 10:25 pm tarafından Deserted

» SheLby. Arts ''
Bahadır Akkuzu Hayatını Kaybetti Icon_minitimePtsi Eyl. 07, 2009 1:26 pm tarafından Becky.

» Gözünüzü kapatıp kLavyeye 3 kere basın bakaLım ne çıkıcak?
Bahadır Akkuzu Hayatını Kaybetti Icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 1:16 pm tarafından blueshine

» Limp Bizkit
Bahadır Akkuzu Hayatını Kaybetti Icon_minitimeCuma Ağus. 28, 2009 10:30 pm tarafından jenny''

» Design By Victory
Bahadır Akkuzu Hayatını Kaybetti Icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 11:59 am tarafından Becky.

» Üsttekinin Avatarına puan ver.
Bahadır Akkuzu Hayatını Kaybetti Icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 11:25 am tarafından Becky.

En iyi yollayıcılar
İntrusion
Bahadır Akkuzu Hayatını Kaybetti Bar_leftBahadır Akkuzu Hayatını Kaybetti BarBahadır Akkuzu Hayatını Kaybetti Bar_right 
Depeche
Bahadır Akkuzu Hayatını Kaybetti Bar_leftBahadır Akkuzu Hayatını Kaybetti BarBahadır Akkuzu Hayatını Kaybetti Bar_right 
Deserted
diSpLєaSєd_dєωiL
womboo
gothic_girl
blueshine
jenny''
Decode
Victory
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 75 kişi Paz Ağus. 28, 2016 9:30 am tarihinde online oldu.
Forum
Ortaklar
bedava forum

Bahadır Akkuzu Hayatını Kaybetti

YazarMesaj
womboo
Moderatör
Moderatör
womboo

Bahadır Akkuzu Hayatını Kaybetti Empty
MesajKonu: Bahadır Akkuzu Hayatını Kaybetti   Bahadır Akkuzu Hayatını Kaybetti Icon_minitimePaz Ağus. 09, 2009 9:58 pm

Kurtalan Ekspres grubunun gitaristi Bahadır Akkuzu, geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitirdi.

54 yaşındaki Akkuzu dün gece kolundaki uyuşma nedeniyle hastaneye kaldırıldı. Kalp krizi geçirdiği anlaşılan müzisyen, acil serviste yapılan tüm müdahelelere rağmen kurtarılamadı.

Bahadır Akkuzu'nun cenazesi Cumartesi günü Ataköy 5. Kısım Camii'nden kalkacak.

Bahadır Akkuzu Hayatını Kaybetti
1 sayfadaki 1 sayfası