Blake Lively
Blake-Tr Ailesine katılmak ister misin?
İstemelisin!
Daha fazla yararlanmak için ,

ÜYE OLUNUZ!

Robert Pattinson'dan Albüm C63c26538030cd55131101d72903e622
Blake Lively
Blake-Tr Ailesine katılmak ister misin?
İstemelisin!
Daha fazla yararlanmak için ,

ÜYE OLUNUZ!

Robert Pattinson'dan Albüm C63c26538030cd55131101d72903e622
Blake Lively
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Blake Lively

Blake-TR FC ' ye hoşgeldin!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Ben Ben Ben xP
Robert Pattinson'dan Albüm Icon_minitimeCuma Ocak 20, 2012 10:25 pm tarafından Deserted

» SheLby. Arts ''
Robert Pattinson'dan Albüm Icon_minitimePtsi Eyl. 07, 2009 1:26 pm tarafından Becky.

» Gözünüzü kapatıp kLavyeye 3 kere basın bakaLım ne çıkıcak?
Robert Pattinson'dan Albüm Icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 1:16 pm tarafından blueshine

» Limp Bizkit
Robert Pattinson'dan Albüm Icon_minitimeCuma Ağus. 28, 2009 10:30 pm tarafından jenny''

» Design By Victory
Robert Pattinson'dan Albüm Icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 11:59 am tarafından Becky.

» Üsttekinin Avatarına puan ver.
Robert Pattinson'dan Albüm Icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 11:25 am tarafından Becky.

En iyi yollayıcılar
İntrusion
Robert Pattinson'dan Albüm Bar_leftRobert Pattinson'dan Albüm BarRobert Pattinson'dan Albüm Bar_right 
Depeche
Robert Pattinson'dan Albüm Bar_leftRobert Pattinson'dan Albüm BarRobert Pattinson'dan Albüm Bar_right 
Deserted
diSpLєaSєd_dєωiL
womboo
gothic_girl
blueshine
jenny''
Decode
Victory
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Kimler hatta?
Toplam 5 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 5 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 75 kişi Paz Ağus. 28, 2016 9:30 am tarihinde online oldu.
Forum
Ortaklar
bedava forum

Robert Pattinson'dan Albüm

YazarMesaj
womboo
Moderatör
Moderatör
womboo

Robert Pattinson'dan Albüm Empty
MesajKonu: Robert Pattinson'dan Albüm   Robert Pattinson'dan Albüm Icon_minitimePaz Ağus. 09, 2009 9:54 pm

Twilight'ın müziklerinin toplandığı albümde de ismi bulunan Robert Pattinson, solo albüm çıkarabileceğini açıkladı.

Geçtiğimiz sene "Bad Girls" isimli bir grubu olduğunu söyleyen Pattinson, birkaç kez elinde gitar çantasıyla objektiflere takılmıştı. Başrolünü oynadığı Twilight filminin müziklerinde yer aldıktan sonra albüm teklifleri almaya başlayan Robert'ın plak şirketleriyle çalışmaya hiç niyeti yok; çünkü yetenekli oyuncu bu albümün bağımsız olmasını istiyor.

"İnsanların albümü alıp almamaları önemli değil. Sadece iyi müzisyenlerle ve iyi şartlarda çalışıp kendim için ortaya güzel bir albüm çıkarmak istiyorum. Kimsenin bunu para için yaptığımı düşünmesini istemem; o yüzden de bu bağımsız bir albüm yapmak istiyorum" diyor Robert.

Robert Pattinson'dan Albüm
1 sayfadaki 1 sayfası