Blake Lively
Blake-Tr Ailesine katılmak ister misin?
İstemelisin!
Daha fazla yararlanmak için ,

ÜYE OLUNUZ!

Dans Meslek Lisesi Açılıyor C63c26538030cd55131101d72903e622
Blake Lively
Blake-Tr Ailesine katılmak ister misin?
İstemelisin!
Daha fazla yararlanmak için ,

ÜYE OLUNUZ!

Dans Meslek Lisesi Açılıyor C63c26538030cd55131101d72903e622
Blake Lively
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Blake Lively

Blake-TR FC ' ye hoşgeldin!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Ben Ben Ben xP
Dans Meslek Lisesi Açılıyor Icon_minitimeCuma Ocak 20, 2012 10:25 pm tarafından Deserted

» SheLby. Arts ''
Dans Meslek Lisesi Açılıyor Icon_minitimePtsi Eyl. 07, 2009 1:26 pm tarafından Becky.

» Gözünüzü kapatıp kLavyeye 3 kere basın bakaLım ne çıkıcak?
Dans Meslek Lisesi Açılıyor Icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 1:16 pm tarafından blueshine

» Limp Bizkit
Dans Meslek Lisesi Açılıyor Icon_minitimeCuma Ağus. 28, 2009 10:30 pm tarafından jenny''

» Design By Victory
Dans Meslek Lisesi Açılıyor Icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 11:59 am tarafından Becky.

» Üsttekinin Avatarına puan ver.
Dans Meslek Lisesi Açılıyor Icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 11:25 am tarafından Becky.

En iyi yollayıcılar
İntrusion
Dans Meslek Lisesi Açılıyor Bar_leftDans Meslek Lisesi Açılıyor BarDans Meslek Lisesi Açılıyor Bar_right 
Depeche
Dans Meslek Lisesi Açılıyor Bar_leftDans Meslek Lisesi Açılıyor BarDans Meslek Lisesi Açılıyor Bar_right 
Deserted
diSpLєaSєd_dєωiL
womboo
gothic_girl
blueshine
jenny''
Decode
Victory
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Kimler hatta?
Toplam 3 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 3 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 75 kişi Paz Ağus. 28, 2016 9:30 am tarihinde online oldu.
Forum
Ortaklar
bedava forum

Dans Meslek Lisesi Açılıyor

2 posters
YazarMesaj
womboo
Moderatör
Moderatör
womboo

Dans Meslek Lisesi Açılıyor Empty
MesajKonu: Dans Meslek Lisesi Açılıyor   Dans Meslek Lisesi Açılıyor Icon_minitimePaz Ağus. 09, 2009 9:05 pm

Çinkitaş, Dansın Daha Bilimsel Yapılması ve Yaygınlaştırılması İçin Milli Eğitim Bakanlığı Bünyesinde "Dans Meslek Lisesi" Açılması İçin Girişimde Bulunduklarını Bildirdi.

Dans Federasyonu Başkanı Tolga Han Çinkitaş, dansın daha bilimsel yapılması ve yaygınlaştırılması için Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde "Dans Meslek Lisesi" açılması için girişimde bulunduklarını bildirdi.
Dans federasyonun henüz 3 yaşında olmasına rağmen en hızlı ilerleyen ve aşama yapan federasyon olduğunu ifade eden Çinkitaş, federasyonun şu anda ana branşı dans olan 50 klübe sahip olduğuna işaret ederek şöyle dedi:

"Ancak dansın daha bilinçli yapılması için Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik ile görüşerek, Türkiye'de ilk kez Antalya'da 'Dans Meslek Lisesi' açılması için girişimlerde bulundum. Bakan Çelik de olaya sıcak baktı. Bunu önümüzdeki eğitim, öğretim yılında hizmete geçireceğiz. Sportif, sanatsal ve sosyal bileşen olan dansı, Brezilya örneğindeki gibi bilimsel anlamda değerlendireceğiz."

-TÜM İLÇE VE KÖYLERDE DANS YAPILACAK-

AB'nin Avrupa Konseyi Eğitim ve Kültür Genel Müdürlüğü tarafından İstanbul'un 2010 yılında "Avrupa'nın Kültür Başkent"i unvanını aldığını anımsatan Çinkitaş, "İstanbul, 2010 yılında 10 milyon turist ağırlayacak. Başta Dışişleri olmak üzere Kültür ve Turizm Bakanlığı, İstanbul Valiliği ile İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığının desteğiyle yıl içinde değişik dans gruplarıyla gösteriler yapacağız. Bu ülkemizde ilk kez gerçekleşecek. Ayrıca, aynı yıl içinde 'Avrasya Dans Olimpiyatları' düzenleyeceğiz. Bununla ilgili çalışmalarımız üst düzeyde sürüyor. Amacımız, Latin dansları, salsa, Arjantin tango, oryantal gibi dansları sevdirmek ve yaygınlaştırmak olacak" diye konuştu.

Karadeniz'in ünlü kolbastı oyununun müzikalini ve kareografisini güçlendirerek tüm dans okullarında oynanmasını da sağlayacaklarını belirten Çinkitaş, tüm ilçe, belde ve köylerde modern dansların da yapılmasına öncülük edeceklerini kaydetti.

oha süper Dans Meslek Lisesi Açılıyor 970991
İntrusion
Süper Moderaör
Süper Moderaör
İntrusion

Dans Meslek Lisesi Açılıyor Empty
MesajKonu: Geri: Dans Meslek Lisesi Açılıyor   Dans Meslek Lisesi Açılıyor Icon_minitimePaz Ağus. 09, 2009 9:23 pm

Vuuu Dans Meslek Lisesi Açılıyor 970991
Sağol Dans Meslek Lisesi Açılıyor 970991

Dans Meslek Lisesi Açılıyor
1 sayfadaki 1 sayfası