Blake Lively
Blake-Tr Ailesine katılmak ister misin?
İstemelisin!
Daha fazla yararlanmak için ,

ÜYE OLUNUZ!

Vampir Edward'ın Pozları C63c26538030cd55131101d72903e622
Blake Lively
Blake-Tr Ailesine katılmak ister misin?
İstemelisin!
Daha fazla yararlanmak için ,

ÜYE OLUNUZ!

Vampir Edward'ın Pozları C63c26538030cd55131101d72903e622
Blake Lively
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Blake Lively

Blake-TR FC ' ye hoşgeldin!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Ben Ben Ben xP
Vampir Edward'ın Pozları Icon_minitimeCuma Ocak 20, 2012 10:25 pm tarafından Deserted

» SheLby. Arts ''
Vampir Edward'ın Pozları Icon_minitimePtsi Eyl. 07, 2009 1:26 pm tarafından Becky.

» Gözünüzü kapatıp kLavyeye 3 kere basın bakaLım ne çıkıcak?
Vampir Edward'ın Pozları Icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 1:16 pm tarafından blueshine

» Limp Bizkit
Vampir Edward'ın Pozları Icon_minitimeCuma Ağus. 28, 2009 10:30 pm tarafından jenny''

» Design By Victory
Vampir Edward'ın Pozları Icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 11:59 am tarafından Becky.

» Üsttekinin Avatarına puan ver.
Vampir Edward'ın Pozları Icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 11:25 am tarafından Becky.

En iyi yollayıcılar
İntrusion
Vampir Edward'ın Pozları Bar_leftVampir Edward'ın Pozları BarVampir Edward'ın Pozları Bar_right 
Depeche
Vampir Edward'ın Pozları Bar_leftVampir Edward'ın Pozları BarVampir Edward'ın Pozları Bar_right 
Deserted
diSpLєaSєd_dєωiL
womboo
gothic_girl
blueshine
jenny''
Decode
Victory
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 75 kişi Paz Ağus. 28, 2016 9:30 am tarihinde online oldu.
Forum
Ortaklar
bedava forum

Vampir Edward'ın Pozları

2 posters
YazarMesaj
Deserted
Admin
Deserted

Vampir Edward'ın Pozları Empty
MesajKonu: Vampir Edward'ın Pozları   Vampir Edward'ın Pozları Icon_minitimePaz Ağus. 09, 2009 7:49 pm

Şu sıralar 'Alacakaranlık' serisinin ikinci filmi 'Yeni Ay'ın çekimlerini sürdüren ünlü aktör Robert Pattinson, Amerika'nın ünlü magazin dergisi Us için objektif karşısına geçti ve dergiye özel pozlar verdi
Geçtiğimiz yılın en çok konuşulan aktörlerinden birisi olan Robert Pattinson, ABD'nin ünlü magazin dergilerinden Us için objektif karşısına geçti ve dergiye verdiği pozlarla hayranlarını çok sevindirdi. Şu sıralar başta Amerika olmak üzere dünyanın birçok ülkesinde genç kızların sevgilisi olan Robert Pattinson, objektif önündeki rahatlığıyla profesyonel modellere resmen taş çıkarttı.

JAMES DEAN'DEN ESİNLENDİ
1984 doğumlu genç aktör New York'ta gerçekleşen çekimlerde ünlü fotoğrafçı Theo Wenner ile birlikte çalıştı. Wenner çekimlerde 1991 yılında çekilen 'My Own Private' filminin yıldızı River Phoenix ile efsane aktör James Dean'den esinlendi. Çekimlerde çok eğlenen Pattinson, sadece ıslak poz verirken zorlandığını dile getirdi. 23 yaşındaki aktör, "Islak çekimler için üzerime bir kova suyu boşalttılar. Gerçekten şaşırdım ama sanırım bu fotoğraflar için gerekliydi" diye konuştu.
https://coldplaytr.yetkin-forum.com
İntrusion
Süper Moderaör
Süper Moderaör
İntrusion

Vampir Edward'ın Pozları Empty
MesajKonu: Geri: Vampir Edward'ın Pozları   Vampir Edward'ın Pozları Icon_minitimePaz Ağus. 09, 2009 7:50 pm

Bir kova su he Vampir Edward'ın Pozları 928337
İyimiş Vampir Edward'ın Pozları 970991
Teşekkürler.

Vampir Edward'ın Pozları
1 sayfadaki 1 sayfası