Blake Lively
Blake-Tr Ailesine katılmak ister misin?
İstemelisin!
Daha fazla yararlanmak için ,

ÜYE OLUNUZ!

Küçüklerin Büyük Aşkı C63c26538030cd55131101d72903e622
Blake Lively
Blake-Tr Ailesine katılmak ister misin?
İstemelisin!
Daha fazla yararlanmak için ,

ÜYE OLUNUZ!

Küçüklerin Büyük Aşkı C63c26538030cd55131101d72903e622
Blake Lively
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Blake Lively

Blake-TR FC ' ye hoşgeldin!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Ben Ben Ben xP
Küçüklerin Büyük Aşkı Icon_minitimeCuma Ocak 20, 2012 10:25 pm tarafından Deserted

» SheLby. Arts ''
Küçüklerin Büyük Aşkı Icon_minitimePtsi Eyl. 07, 2009 1:26 pm tarafından Becky.

» Gözünüzü kapatıp kLavyeye 3 kere basın bakaLım ne çıkıcak?
Küçüklerin Büyük Aşkı Icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 1:16 pm tarafından blueshine

» Limp Bizkit
Küçüklerin Büyük Aşkı Icon_minitimeCuma Ağus. 28, 2009 10:30 pm tarafından jenny''

» Design By Victory
Küçüklerin Büyük Aşkı Icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 11:59 am tarafından Becky.

» Üsttekinin Avatarına puan ver.
Küçüklerin Büyük Aşkı Icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 11:25 am tarafından Becky.

En iyi yollayıcılar
İntrusion
Küçüklerin Büyük Aşkı Bar_leftKüçüklerin Büyük Aşkı BarKüçüklerin Büyük Aşkı Bar_right 
Depeche
Küçüklerin Büyük Aşkı Bar_leftKüçüklerin Büyük Aşkı BarKüçüklerin Büyük Aşkı Bar_right 
Deserted
diSpLєaSєd_dєωiL
womboo
gothic_girl
blueshine
jenny''
Decode
Victory
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 75 kişi Paz Ağus. 28, 2016 9:30 am tarihinde online oldu.
Forum
Ortaklar
bedava forum

Küçüklerin Büyük Aşkı

YazarMesaj
Deserted
Admin
Deserted

Küçüklerin Büyük Aşkı Empty
MesajKonu: Küçüklerin Büyük Aşkı   Küçüklerin Büyük Aşkı Icon_minitimeCuma Ağus. 07, 2009 7:32 pm

Miley CYRUS ve Nick JONAS adında tatlı 16lık aşıklarımızın Mileynin nicke gönderirken hackerlendiği fotoğraflardan sonra miley bu sefer işini garantiye alarak direk nick le olan fotoğrafları basına sızdı. İkilinin ilişkisinden bahsetmek gerekirse büyük aşkımız 2 yıllık güzel,masum ve tatlı ilişkiden sonra son buldu.Fakat kendini bu ilişkiye kaptıran Miley ilişkinin son bulmasının ardından bunalıma girerek Nick' e duyduğu özlem ve öfke ile ''7 Things'' adlı şarkısını yazmış ve bu şarkı sevgilisi tarafından terk edilmiş tüm kızların ilgi odağı olmuştur.Tabi ki terk edilmeyenlerde Miley'in şarkısı olduğu için dinlemiş ve sevmişlerdir.Şarkı tüm dünyaca patlama yapmıştır.
https://coldplaytr.yetkin-forum.com

Küçüklerin Büyük Aşkı
1 sayfadaki 1 sayfası