Blake Lively
Blake-Tr Ailesine katılmak ister misin?
İstemelisin!
Daha fazla yararlanmak için ,

ÜYE OLUNUZ!

Rihanna Geri Dönüyor C63c26538030cd55131101d72903e622
Blake Lively
Blake-Tr Ailesine katılmak ister misin?
İstemelisin!
Daha fazla yararlanmak için ,

ÜYE OLUNUZ!

Rihanna Geri Dönüyor C63c26538030cd55131101d72903e622
Blake Lively
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Blake Lively

Blake-TR FC ' ye hoşgeldin!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Ben Ben Ben xP
Rihanna Geri Dönüyor Icon_minitimeCuma Ocak 20, 2012 10:25 pm tarafından Deserted

» SheLby. Arts ''
Rihanna Geri Dönüyor Icon_minitimePtsi Eyl. 07, 2009 1:26 pm tarafından Becky.

» Gözünüzü kapatıp kLavyeye 3 kere basın bakaLım ne çıkıcak?
Rihanna Geri Dönüyor Icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 1:16 pm tarafından blueshine

» Limp Bizkit
Rihanna Geri Dönüyor Icon_minitimeCuma Ağus. 28, 2009 10:30 pm tarafından jenny''

» Design By Victory
Rihanna Geri Dönüyor Icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 11:59 am tarafından Becky.

» Üsttekinin Avatarına puan ver.
Rihanna Geri Dönüyor Icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 11:25 am tarafından Becky.

En iyi yollayıcılar
İntrusion
Rihanna Geri Dönüyor Bar_leftRihanna Geri Dönüyor BarRihanna Geri Dönüyor Bar_right 
Depeche
Rihanna Geri Dönüyor Bar_leftRihanna Geri Dönüyor BarRihanna Geri Dönüyor Bar_right 
Deserted
diSpLєaSєd_dєωiL
womboo
gothic_girl
blueshine
jenny''
Decode
Victory
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 75 kişi Paz Ağus. 28, 2016 9:30 am tarihinde online oldu.
Forum
Ortaklar
bedava forum

Rihanna Geri Dönüyor

3 posters
YazarMesaj
Deserted
Admin
Deserted

Rihanna Geri Dönüyor Empty
MesajKonu: Rihanna Geri Dönüyor   Rihanna Geri Dönüyor Icon_minitimePerş. Ağus. 06, 2009 11:51 am

Gecirdigi kötü dönemlerin ardından Rihanna yeniden eski temposuna döndü ve yeni albümü icin kayıtlara basladı. 2007 yılında cıkardıgı "Good Girl Gone Bad" adlı albümünün ardında hayranlarını heyecanla bekleten Rihanna 2009 sonunda yepyeni albümüyle geri dönecek. Ünlü prodüktörler StarGate,The-Dream Ve Christopher 'Tricky'Stewart'ın da yer aldıgı albümde Rihanna'ya Jay Z,Kayne West,Pharrell Williams ve "Bleending Love" ve "Batterfield" gibi sarkıların söz yazarı OneRepublic üyesi Ryan Tedder eslik ediyor. Rihanna Yeni albmünde All American Rejects'ten Tyson Ritter ile calısıyor
https://coldplaytr.yetkin-forum.com
diSpLєaSєd_dєωiL
Süperleşen Üye
Süperleşen Üye
diSpLєaSєd_dєωiL

MesajKonu: Geri: Rihanna Geri Dönüyor   Rihanna Geri Dönüyor Icon_minitimePerş. Ağus. 06, 2009 12:31 pm

saol
Depeche
Siteye Kurban
Siteye Kurban
Depeche

MesajKonu: Geri: Rihanna Geri Dönüyor   Rihanna Geri Dönüyor Icon_minitimePerş. Ağus. 06, 2009 1:26 pm

hmm sevindim saol xD

Rihanna Geri Dönüyor
1 sayfadaki 1 sayfası