Blake Lively
Blake-Tr Ailesine katılmak ister misin?
İstemelisin!
Daha fazla yararlanmak için ,

ÜYE OLUNUZ!

Kansere Yakalanan Ünlüler C63c26538030cd55131101d72903e622
Blake Lively
Blake-Tr Ailesine katılmak ister misin?
İstemelisin!
Daha fazla yararlanmak için ,

ÜYE OLUNUZ!

Kansere Yakalanan Ünlüler C63c26538030cd55131101d72903e622
Blake Lively
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Blake Lively

Blake-TR FC ' ye hoşgeldin!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Ben Ben Ben xP
Kansere Yakalanan Ünlüler Icon_minitimeCuma Ocak 20, 2012 10:25 pm tarafından Deserted

» SheLby. Arts ''
Kansere Yakalanan Ünlüler Icon_minitimePtsi Eyl. 07, 2009 1:26 pm tarafından Becky.

» Gözünüzü kapatıp kLavyeye 3 kere basın bakaLım ne çıkıcak?
Kansere Yakalanan Ünlüler Icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 1:16 pm tarafından blueshine

» Limp Bizkit
Kansere Yakalanan Ünlüler Icon_minitimeCuma Ağus. 28, 2009 10:30 pm tarafından jenny''

» Design By Victory
Kansere Yakalanan Ünlüler Icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 11:59 am tarafından Becky.

» Üsttekinin Avatarına puan ver.
Kansere Yakalanan Ünlüler Icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 11:25 am tarafından Becky.

En iyi yollayıcılar
İntrusion
Kansere Yakalanan Ünlüler Bar_leftKansere Yakalanan Ünlüler BarKansere Yakalanan Ünlüler Bar_right 
Depeche
Kansere Yakalanan Ünlüler Bar_leftKansere Yakalanan Ünlüler BarKansere Yakalanan Ünlüler Bar_right 
Deserted
diSpLєaSєd_dєωiL
womboo
gothic_girl
blueshine
jenny''
Decode
Victory
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 75 kişi Paz Ağus. 28, 2016 9:30 am tarihinde online oldu.
Forum
Ortaklar
bedava forum

Kansere Yakalanan Ünlüler

YazarMesaj
womboo
Moderatör
Moderatör
womboo

Kansere Yakalanan Ünlüler Empty
MesajKonu: Kansere Yakalanan Ünlüler   Kansere Yakalanan Ünlüler Icon_minitimeC.tesi Ağus. 22, 2009 12:54 am

Çağımızın en korkunç kabuslarından biri kanser. Ama bazıları bu hastalıktan kurtulup hayata ikinci kez başlamayı başarabiliyor. Tıpkı bu ünlüler gibi. İşte kansere yakalanan ama bu hastalığı yenmeyi başaran ünlüler.

CHRISTINA APPLEGATE
KYLIE MINOGUE
CYNTHIA NIXON
EDDIE FALCO
OLIVIA NEWTON JOHN
ROBIN ROBERTS
JACLYN SMITH
TÜRKLER
DEFNE SAMYELİ
ARZUM ONAN
FİLİZ AKIN
MERAL GÖKÇAYLI