Blake Lively
Blake-Tr Ailesine katılmak ister misin?
İstemelisin!
Daha fazla yararlanmak için ,

ÜYE OLUNUZ!

"Olur Mu Başkası Vurmuştur Onu C63c26538030cd55131101d72903e622
Blake Lively
Blake-Tr Ailesine katılmak ister misin?
İstemelisin!
Daha fazla yararlanmak için ,

ÜYE OLUNUZ!

"Olur Mu Başkası Vurmuştur Onu C63c26538030cd55131101d72903e622
Blake Lively
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Blake Lively

Blake-TR FC ' ye hoşgeldin!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Ben Ben Ben xP
"Olur Mu Başkası Vurmuştur Onu Icon_minitimeCuma Ocak 20, 2012 10:25 pm tarafından Deserted

» SheLby. Arts ''
"Olur Mu Başkası Vurmuştur Onu Icon_minitimePtsi Eyl. 07, 2009 1:26 pm tarafından Becky.

» Gözünüzü kapatıp kLavyeye 3 kere basın bakaLım ne çıkıcak?
"Olur Mu Başkası Vurmuştur Onu Icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 1:16 pm tarafından blueshine

» Limp Bizkit
"Olur Mu Başkası Vurmuştur Onu Icon_minitimeCuma Ağus. 28, 2009 10:30 pm tarafından jenny''

» Design By Victory
"Olur Mu Başkası Vurmuştur Onu Icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 11:59 am tarafından Becky.

» Üsttekinin Avatarına puan ver.
"Olur Mu Başkası Vurmuştur Onu Icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 11:25 am tarafından Becky.

En iyi yollayıcılar
İntrusion
"Olur Mu Başkası Vurmuştur Onu Bar_left"Olur Mu Başkası Vurmuştur Onu Bar"Olur Mu Başkası Vurmuştur Onu Bar_right 
Depeche
"Olur Mu Başkası Vurmuştur Onu Bar_left"Olur Mu Başkası Vurmuştur Onu Bar"Olur Mu Başkası Vurmuştur Onu Bar_right 
Deserted
diSpLєaSєd_dєωiL
womboo
gothic_girl
blueshine
jenny''
Decode
Victory
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 75 kişi Paz Ağus. 28, 2016 9:30 am tarihinde online oldu.
Forum
Ortaklar
bedava forum

"Olur Mu Başkası Vurmuştur Onu

YazarMesaj
İntrusion
Süper Moderaör
Süper Moderaör
İntrusion

"Olur Mu Başkası Vurmuştur Onu Empty
MesajKonu: "Olur Mu Başkası Vurmuştur Onu   "Olur Mu Başkası Vurmuştur Onu Icon_minitimeC.tesi Ağus. 15, 2009 9:55 pm

85 yaşında da bir adam doğum hanenin kapısında

beklemektedir.. Doğum haneden çıkan doktor şöyle bir
bakındıktan sonra yaşlı adama sorar:

D-"içerde doğum yapan bayan yakınınızmı?"

A-"Evet, eşim."

D-"Ama bayan 25 yaşlarynda...

A-"Tamam işte, eşim o. Niye şaşırdınız, baba olamazmıyım yani?"

D-"Yoo, aklıma benim dedem geldi de."

A-"Nesi varmış dedenizin?"

D-"Kendisi av meraklısı idi. sürekli ava çıkardı. Ancak yaşlanınca zorlanmaya başladı. Bir gün ava çıkacakken
kendisini uyardık, aman yapma dedecim, sen yaşlandyn, ava gidemezsin diye.
Kendisi israr etti ve hazırlandı. E, tabi yaşlılık, çıkarken tüfek yerine bastonaldı eline. Ben de kendisiyle gittim. Ormanda bayağı yol yürüdükten
sonra bir geyik gördük.Dedim ya, dedem yaşlı. Bastonu omzuna koydu,
doğrulttu ve geyiğe bastonla ateş etti. Geyik o anda vurulup yere düştü..."

A-"Olur mu, başkası vurmuştur onu."

D-"Ben de onu demeye çalışıyorum işte.

"Olur Mu Başkası Vurmuştur Onu
1 sayfadaki 1 sayfası